Online Denizcilik ve Online Yelken Eğitimleri

Captain’s Sailing olarak pratik eğitimlerden önce, teorik bilgi ile öğrencilerimizin desteklenmesi gerektiğinin farkındayız. Bu amaçla bilgiyi en pratik, en keyifli ve size en uygun şekilde aktarabilmek için Online Denizcilik ve Yelken Eğitimleri sistemimizi hayata geçirdik.

Teorik bilgilerin sıkıcılığının ve pratik uygulamalara aktarılamayışının bizler de farkındayız. Buna göre, eğitimlerimizi denizdeki güncel hayata dair birçok pratik bilgi ile de destekledik.

Satın alacağınız online denizcilik ve yelken eğitimi paketimizi 6 ay boyunca kesintisiz olarak izleyebileceksiniz. Kayıtlı eğitimlerimiz istediğiniz an, istediğiniz platformda eliniz altında olacak. Artık sizin yapmanız gereken tek şey, arkanıza yaslanıp videolarımızın keyfiniz çıkarmak.

Online yelken ve denizcilik eğitimi ile ilgili anlaşılamayan veya aklınızda soru oluşturan kısımlarda bizlerle iletişime geçmeye çekinmeyiniz. Gerek mail, gerek telefon, gerekse de sosyal medya (instagram, youtube, facebook, linkedIN) aracılığı ile bizlerle her daim iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayalım ki denizdeki zor anlarda bizlerin çözüm bulmasını sağlayan tek şey, mantığını kavradığımız Teorik bilgilerdir.